Anasayfa
saç tasarım ve makyaj programı

saç tasarım ve makyaj programı

Sponsorlu Bağlantılar
(Saç Tasarım ve Makyaj Programı)
Saç Tasarım Programı Saçlarınızda değişiklik yapmak istiyorsunuz fakat yüz tipinize yakışıp yakışmayacağını bilmiyorsunuz. İşte bu gibi çaresiz durumlarda yardımınıza koşan bir program olan saç tasarım programı ile sizlerleyiz. Üstelik sadece saçlarınızı değiştirmiyorsunuz, makyaj da yapabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey programa fotoğrafınızı yükleyip start tuşuna basmak olacaktır. Saç Tasarım Programı'nı kuaförler de sıklıkla kullanıyor. Kararsız kalan müşterilerine yardımcı olması açısından bu program eğer ki kuaförseniz de oldukça işinize yarayacaktır.
İndirilme : 1037
Eklenme Tarihi : 23/12/2013
Dosya Boyutu : 15.8 MB
Kullanım Dili : Türkçe
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 2
(Saç Tasarım ve Makyaj Programı)
Fotoğraflar Üzerinden Saç ve Makyaj Yapma Servisi Sanal saç ve makyaj uzmanı sayesinde, işiniz oldukça kolaylaşacak. Sanal makyöz Taaz, fotoğraflar üzerinden onlarca saç ve makyaj seçeneklerini denemenizi sağlayan bir web sitesi. Bir çok kadının beğenerek kullanacağı siteye üye olup fotoğrafınızı ekledikten sonra onlarca seçenek sizi bekliyor olacak. Farklı göz makyajı stilleri ve yüzlerce saç stili arasından kendinize en yakışanı bulmak çok hızlı ve kolay olacak. Taaz'ın editörü fotoğrafınız üzerinde farklı makyaj renklerinden farklı göz kalemi uygulamalarına kadar her detaya yer veriyor. Her tonda renk paleti en doğru rengi bulmanız için sizi bekliyor. Taaz kadınlar için önemli başka bir güzellik sorununa daha çözüm buluyor. Saç kestirmeden en uçuk modellerin sizde nasıl duracağını fotoğraftan görebiliyorsunuz. Ünlü kadınların saç modeli ve renklerinde kendinizde deneyerek yepyeni bir keşfe çıkabilirsiniz.
İndirilme : 418
Eklenme Tarihi : 19/12/2013
Dosya Boyutu : 0 Bytes
Kullanım Dili : Çoklu Dil
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
(Makyaj Oyunu)
Resimleriniz üzerinde eğlenceli bir şekilde değşiklik yapabileceğiniz Digital Make Up makyaj oyunu ile kendi resimlerinizden ortaya şaşırtıcı ve bir o kadar da komik şaheserler çıkartabileceksiniz.
İndirilme : 2945
Eklenme Tarihi : 09/07/2011
Dosya Boyutu : 13.52 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 5
(Saç Tasarım ve Makyaj Programı)
iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Saç Tasarımı Oyunu Toca Hair Salon, öncelikli olarak çocuklar olmak üzere yediden yetmişe hemen herkesin sevdiği ve dünya çapında milyonlarca kez indirilen popüler bir saç tasarım uygulamasıdır. Altı farklı karakterin yer aldığı oyunda ilerleyen dönemlerde yeni karakterler de ilave edilebiliyor. Dokunmatik ekran üzerinden karakterlerin saçlarını kesebilir, şekillendirebilir ya da boyayabilirsiniz. Diğer yandan kurutma gibi farklı saç tasarım araçları da oyunda yer alıyor. On iki farklı saç renginin kullanılabildiği oyundaki sesler de oldukça gerçekçi. Özgürce gerçekleştirebileceğiniz tasarımlar ile eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.
İndirilme : 48
Eklenme Tarihi : 26/12/2013
Dosya Boyutu : 14.8 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
(Saç Tasarım ve Makyaj Programı)
Özellikle bayan kuaförleri için hazırlanan Maggi programı ile müşterilerinize gidebilecek en uygun saç ve makyaj stilini seçip müşterinizde uygulamadan önce dijital ortamda görebilirsiniz.
İndirilme : 1497
Eklenme Tarihi : 12/11/2010
Dosya Boyutu : 4.06 MB
Kullanım Dili : Türkçe
Lisans Türü : Program Kısıtlamalı
Oy Oranı : 5
(Saç Tasarım ve Makyaj Programı)
iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Saç Rengi Uygulaması Özellikle bayanların oldukça işine yarayacak bir uygulama ile sizlerleyiz. Çoğu zaman saç rengini değiştirmek isteyen fakat yakışıp yakışmayacağı konusunda kararsız olanlar için oldukça kullanışlı bir program diyebiliriz. Hair Color Booth uygulaması ile, uygulama üzerinden çekip ya da mevcut fotoğraf üzerinden gelen görseli kullanarak saçınızın istediğiniz renke olmasını sağyan bir uygulamadır. Gerçekçi renklere sahip olan uygulamada saçınızın istediğiniz alanlarına yakınlaştırma da yapabilirsiniz. Kuaförlerinde kullandığı bu uygulama ile saç boyama konusundaki teredütleriniz gidecek diyebiliriz. Ayrıca fotoğraflarınızı sosyal medyada paylaşma seçeneği de oldukça iyi bir özelliği.
İndirilme : 52
Eklenme Tarihi : 06/01/2014
Dosya Boyutu : 14.1 MB
Kullanım Dili : Çoklu Dil
Lisans Türü : Süre Kısıtlamalı
Oy Oranı : 0
(3 Boyutlu Ev Tasarım Programı)
Ikea Ev Tasarım Planlayıcısı sayesinde kendi evinizi istediğiniz bir şekilde son moda ürünler ile kendiniz dizayn edebileceksiniz.
İndirilme : 4743
Eklenme Tarihi : 10/12/2010
Dosya Boyutu : 27.3 MB
Kullanım Dili : Türkçe
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 4
(3D Modelleme Programı)
3 Boyutlu Tasarım Yapma Programı Wings 3D , 3 boyutlu tasarımlar yapabileceğiniz oldukça kullanışlı bir modelleme programıdır. 3D tasarım yapabilmeniz için çok sayıda araca sahip bu program ile hayalini kurduğunuz tasarımları gerçekleştirebilirsiniz. Program hem ücretsiz hem de açık kaynak koduludur bu nedenle programı indirdiğiniz zaman hemen kolaylıkla çalıştırıp kullanabilirsiniz. Programın Özelikleri Taşıma, boyutlandırma, kesme, genişletme araçları Kesişim, boyutsal kesme ve diğer gelişmiş araçlar Simetrik modelleme Kenar tekrarlama Önizleme seçenekleri Bu özellikler dışında hazırlamış olduğunuz tasarımları düzenleme, giydime gibi işlemleri de uygulayabilirsiniz. Kolay bir menüye sahip bu programda aradığınız özelliği kısa sürede bularak kullanabiliyor olmanız karmaşık tasarım programlarının yanı sıra bu programın güzel bir özelliği. 3D tasarıma yeni başlayanlar için oldukça yeterli bir program olabilir. Profesyonel tasarımcılar için özellik bakımından biraz kısıtlı olsa da basit ama güzel tasarım yapmak isteyenler için ideal bir 3 boyutlu tasarım yapma programı olduğunu söylemek gerek.
İndirilme : 131
Eklenme Tarihi : 23/06/2014
Dosya Boyutu : 14.18 MB
Kullanım Dili : Türkçe-İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
(3 Boyutlu Ev Tasarım Programı)
3 Boyutlu Ev Tasarım Programı DreamPlan Home Design Software, ev tasarımına ilgi duyan ve aradığı 3 boyutlu ev tasarım programını hala bulamayanlar için ideal ve güzel bir program sizlerle. Bir ev en güzel şekilde nasıl tasarlanır, mobilyasından, penceresine, ev araçlarına kadar tüm evi istediğiniz gibi dekore edebileceğiniz bu programı kolaylıkla kullanabilirsiniz. DreamPlan Home Design Software, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir tasarım programıdır. 3 boyutlu olan bu program ile gerçekçi görüntülerle evi dekore edebilirsiniz. Oldukça eğlenceli ve hayal gücünüzü kullanabileceğiniz, yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz bu ücretsiz 3 boyutlu ev tasarım programını indirip kullanmanızı tavsiye ederiz.
İndirilme : 412
Eklenme Tarihi : 17/03/2014
Dosya Boyutu : 3.3 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 4
(Autocad Tasarım Programı)
Autocad kullanıcılarının çok işine yarayabilecek yardımcı araçlar içeren HQ Library tasarım programıdır.
İndirilme : 131
Eklenme Tarihi : 14/06/2012
Dosya Boyutu : 4 MB
Kullanım Dili : Türkçe
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 3
(3D Modelleme Programı)
Teknik Çizim ve Tasarım Programı AutoCAD, bir bilgisayar destekli tasarım programıdır. Dünya'da ve Türkiye'de profesyonellerin hali hazırda en fazla tercih ettiği bir programdır. AutoCAD ile 2 boyutlu ve 3 boyutlu çalışmalar yapabilir ve tasarladığınız çalışmaları gerçek hayatta da uygulayabilirsiniz. Mimarların, mühendislerin, tasarımcıların kullandığı bu program aynı zamanda modellemeye ve tasarıma meraklı nır çok kullanıcı tarafından da kullanılabilir düzeydedir. Eskiz çizimler, 2 boyutlu ve 3 boyutlu tasarım konseptleri ile yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Program sahip olduğu özellikleri ile gerçekleşmiş tasarımları aratmaz. Yapmış olduğunuz çalışmaları da kaydedebileceğiniz bir dökümanı olan bu program ile çalışmalarınızı kaydetmeden takip edebileceksiniz. Programın içerisinde yer alan Autodesk Invertor Fusion sayesinde farklı kaynaklar üzerinde çalışılmış 3 boyutlu modellemeleri içeri aktararak kolayca düzenleyebilirsiniz. Eğer bir mimar, mühendis ya da tasarımcıysanız ya da dizayna, çizime, modellemeye ilginiz varsa Dünya'da en çok kullanılan tasarım programı olan AutoCAD'in 2014 güncellemesini indirmenizi tavisye ederiz.
İndirilme : 125
Eklenme Tarihi : 03/04/2014
Dosya Boyutu : 10.43 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Süre Kısıtlamalı
Oy Oranı : 5
Webmaster'ların yakından tanıdığı web tasarım aracı olan Front Page yazılımınızı bu yama sayesinde Türkçe olarak kullanabileceksiniz.
İndirilme : 1736
Eklenme Tarihi : 05/10/2010
Dosya Boyutu : 2.14 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 4
(3D Modelleme Programı)
Ücretsiz 3 Boyutlu Modelleme Programı Autodesk 123D Design, 3 boyutlu tasarım oluşturabileceğiniz ücretsiz bir 3D modelleme programıdır. Modellemeye ilgi duyanlar için iyi bir başlangıç programı olacak bu program ile 3D hazırladığınız tasarımlarınızı 3 boyutlu yazıcılardan çıkartabilirsiniz. Hem 3 boyutlu hem de 2 boyutlu tasarım yapma imkanı sunan Autodesk 123D Design hızlı bir tasarım yapabileceğiniz özellik ve kolaylığa sahiptir. Program içeriğinde hazır model tasarımlar mevcuttur, bu modeller üzerinden gidilerek üzerlerinde oynama ve düzenleme yapabilirsiniz ya da programın daha gelişmiş özelliklerini kullanarak daha profesyonel ve özgün tasarımlar hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız 3D modelleleri her yönden görüntüleme özelliği de programda yer almaktadır. Modellemeye ilgi duyanlar için güzel başlangıçlar yapabileceğiniz bu yazılım ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 3D modelleme programları arasından öne çıkmaktadır. Kullanmanızı tavsiye ederiz.
İndirilme : 37
Eklenme Tarihi : 17/06/2014
Dosya Boyutu : 273.63 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
Business Card Designer Plusprogramı ile kendi işyerinizin kartvizit tasarımlarını kendiniz hazırlayabilir ve bu tasarımlarınızı kağıda dökebilirsiniz.
İndirilme : 381
Eklenme Tarihi : 19/10/2010
Dosya Boyutu : 2.4 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Program Kısıtlamalı
Oy Oranı : 4
(Grafik Programı)
GRAFİK TASARIM PROGRAMI 2D & 3D Animator, başarılı grafik yapma programlarından biridir. Bir web sayfasında olması gereken resim, başlık, butonlar ve banner ları hazırlamanızı sağlayan bu grafik tasarım programı ile özgün bir web sayfası hazırlayabilirsiniz. Nesne oryente edilmiş bir dizayna sahip program ile grafik düzenleme, grafik yazıları hazırlama ya da düzenleme, animasyon tabakaları oluşturma ya da değiştirme, değişik efektler ile özel bir grafik yapma gibi çok sayıda uygulama yapabilirsiniz. Grafik tasarımına ilgi duyanlar için güzel bir başlangıç olabilecek bu programı rahatlıkla kullanabilir ve başarılı grafikler oluşturabilirsiniz.
İndirilme : 12
Eklenme Tarihi : 16/06/2014
Dosya Boyutu : 4.3 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
(Renk Kodu Öğrenme Programı)
Web tasarımcılarının çok işine yarayabileceğini düşündüğümüz Color Impact ile web sitenizde kullanacağınız renklerin uyumlarını inceleyebilir ve renk kodlarına ulaşabilirsiniz.
İndirilme : 45
Eklenme Tarihi : 30/05/2012
Dosya Boyutu : 12.61 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Program Kısıtlamalı
Oy Oranı : 0
(3 Boyutlu Ev Tasarım Programı)
İç dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyen herkesin ihtiyaç duyabileceği Sweet Home 3D, sonucu hayal etmenize gerek kalmadan size 3 boyutlu olarak gösteriyor.
İndirilme : 1856
Eklenme Tarihi : 30/04/2012
Dosya Boyutu : 29.4 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 4
(Arayüz Tasarım Programı)
İçerisinde bir çok özelliği barındıran Firefox Pencil ile kullanıcı arayüzleri düzenleyebilir, özel şablonlar ve prototipler hazırlayabilirsiniz.
İndirilme : 70
Eklenme Tarihi : 24/01/2012
Dosya Boyutu : 2.4 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 3
(Desen Hazırlama Programı)
Windows, Mac ve Linux gibi çapraz platformlarda çalışabilen Seamless Studioile doku ve desen tasarımlarınızı yaratabileceksiniz.
İndirilme : 58
Eklenme Tarihi : 07/04/2012
Dosya Boyutu : 1.69 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Program Kısıtlamalı
Oy Oranı : 3
(Mutfak Tasarım Programı)
Kendi alanında neredeyse rakipsiz yazılımlardan birisi olan Kitchen Draw, mobilya, mutfak ve banyo tasarlama programıdır.
İndirilme : 1271
Eklenme Tarihi : 24/10/2011
Dosya Boyutu : 14.96 MB
Kullanım Dili : Türkçe
Lisans Türü : Program Kısıtlamalı
Oy Oranı : 4
(2 Boyutlu Çizim Programı)
Dimesis Biltas, mühendisler, mimarlar, teknik ressamlar için hazırlanan çeşitli özellikleri bünyesinde barındıran bir 2D (2 boyutlu) Cad (Computer Aided Design) çizim programıdır.
İndirilme : 831
Eklenme Tarihi : 28/12/2010
Dosya Boyutu : 2.07 MB
Kullanım Dili : Türkçe
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 3
(Facebook Mesajlaşma Programı)
FacebookDiscovery ile tıpkı msn tarzı anlık mesajlaşma programları gibi Facebook sayfanızı açmadan Facebook arkadaşlarınız ile mesajlaşabileceksiniz.
İndirilme : 99
Eklenme Tarihi : 16/06/2011
Dosya Boyutu : 866.75 KB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 5
(3D Modelleme Programı)
3 Boyutlu Modelleme Programı Sculptris, 3 boyutlu tasarım hazırlamayı sevenler için oldukça özellikli bir 3 boyutlu modelleme programıdır. 3 boyutlu modellemeye ilgi duyanlar ve yeni başlayanlar için oldukça elverişli olabilecek Sculptris modelleme programını ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay bir menüye sahip bu program ile kendi başınıza 3D modelleme ile ilgili çok şey öğrenebileceksiniz. Programda bir modelleme için gerekli tüm özellikler ve araçlar mevcut, hazırladığınız tasarımları döndürme, yakınlaştırma, uzaklaştırma gibi özelliklere sahip program ile 3 boyutlu tasarımını her açıdan görüntüleyebileceksiniz. Farklı fırça türleri ile değişik modeller oluşturabileceksiniz. Ayrıca hazırladığınız tasarımları JPEG veya PNG formatında kaydederek bilgisayar arkaplanı olarakta kullanabilirsiniz.
İndirilme : 12
Eklenme Tarihi : 19/06/2014
Dosya Boyutu : 19.23 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
(Video Düzenleme Programı)
AVS VİDEO EDITOR programı ile videolarınızı kesme, birleştirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bı programda özel efekt seçeneklerini kullanarak oluşturduğunuz videoları daha şık ve tasarım hale getirebilirsiniz. AVI, VOB, MP4, DVD, WMV, 3GP, MOV, MKV, H.263/H.264 gibi pek çok video formatını destekleyen program, HD videoları hızlı ve kolay şekilde düzenlemenizi sağlar. Programın Özellikleri AVI HD, TOD, AVCHD, MOD, MTS/M2TS gibi HD video formatlarını hızlı düzenler. Ekran kaydetme özelliğiyle sunumlar hazırlamanızı sağlar. 300 video efektiyle videolarınıza profesyonel bir görünüm katar. Videonuza istediğiniz gibi müzik eklemenizi sağlar. Hazır menü temalarıyla kendinize özel DVD/Blu-ray diskler hazırlamanızı sağlar. Blu-ray videoları düzenlemenizi ve yazdırmanızı sağlar. VHS kameralardan veya internette bulunan videoları MPEG formatında DVD'lere yazdırmanızı sağlar. Program arayüzünden Facebook, Flickr, MySpace gibi servislere video yüklemenizi sağlar.
İndirilme : 6
Eklenme Tarihi : 14/01/2014
Dosya Boyutu : 147.21 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Süre Kısıtlamalı
Oy Oranı : 0
(Renk Kodu Bulma Programı)
Tasarım ve grafik işleri ile uğraşanlar için oldukça kullanışlı olduğunu düşündüğümüz Peacock Color Picker ile resim ya da belirli bir alanın renk kodunu bulabilirsiniz.
İndirilme : 33
Eklenme Tarihi : 11/04/2012
Dosya Boyutu : 3.52 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 3
(Elektronik Devre Çizim Programı)
Proteus programı sayesinde baskı devre çizimi, elektrik, elektronik devre şemaları hazırlayabilir ve bu devreleri son derece kolay bir şekilde simule edebileceksiniz.
İndirilme : 655
Eklenme Tarihi : 16/10/2010
Dosya Boyutu : 42.1 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Program Kısıtlamalı
Oy Oranı : 4
(Web Sitesi Hazırlama Programı)
Özellikler webmaster'ların sıklıkla kullandığı Adobe Dreamweaver CS5 programı ile kendi web sitelerinizi inşaa edebilirsiniz.
İndirilme : 1706
Eklenme Tarihi : 07/08/2010
Dosya Boyutu : 345 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 5
(3 Boyutlu Oyun Yapma Programı)
FPS Oyun Yapma Programı Son zamanlarda artış gösteren oyun yapma için oldukça popüler bir programı sizlere sunuyoruz. Popüler oyun yapma programlarından bir tanesi olan FPS Creator, isminden de anlaşılacağı gibi First Person Shooter türünde oyunlar yapabilmeniz için tasarlanmış durumda. Kolay, anlaşılır ve pratik kullanımının yanı sıra ayrıntılı tasarım çalışmalarına da izin veren program, diğer oyun yapım programlarına oranla daha güçlü sistemlere sahip ve daha profesyonel oyunlar yapılabilmesini imkan tanıyor. FPS Creator'ın kullanışlı arayüzü, rahat bir şekilde bölümler hazırlamanıza imkan sağlıyor. Programın içeriği sayesinde holler, köprüler, duvarlar, odalar, tüneller ve daha birçok yapıyı 3 boyutlu olarak tasarlamak mümkün. Özellikleri: Fizik sistemi kontrolü İnternet destekli oyun yapımı 50 bölüme kadar oyun yapabilme Menü tasarımı Oyun içi detayları belirleyebilme Koşma, eğilme, konuşma gibi hareketleri desteklendirme...
İndirilme : 64
Eklenme Tarihi : 29/01/2014
Dosya Boyutu : 135 MB
Kullanım Dili : Çoklu Dil
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
(Toplu Mail Gönderme Programı)
EBS Toplu Mail Gönderim Programı sayesinde firmanızın tüm müşterilerine ya da bağlı bulunduğunuz her hangi bir grubun tüm üyelerine istediğiniz gibi toplu sms (kısa mesaj) atabileceksiniz.
İndirilme : 125
Eklenme Tarihi : 02/05/2011
Dosya Boyutu : 7.87 MB
Kullanım Dili : Türkçe
Lisans Türü : Program Kısıtlamalı
Oy Oranı : 0
Otomatik Bilgisayarı Kapatma programının bu yeni versiyonu ile yine önceden belirlediğiniz bir zaman zarfı içerisinde bilgisayarınızın otomatik olarak kapanmasını sağlayabileceksiniz.
İndirilme : 310
Eklenme Tarihi : 10/01/2011
Dosya Boyutu : 215.75 KB
Kullanım Dili : Türkçe
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
1
2
ileri »