Bumerang - Yazarkafe


İletişim Hattı: 0850 304 6372

PANEL

Kategori :
Lisans :
Tamamen Ücretsiz
Dosya Boyutu :
41.5 MB
Sistem :
Windows
Üretici Firma :
İndirilme Sayısı :
245
Program Dili :
İngilizce
Versiyon :
0.9.5.1
Editör Puanı :
5 üzerinden 3
Kullanıcı Puanı :
5 üzerinden 4
Oy Verin :
İndirme Linki :

Plex Media Center

(Medya Oynatıcısı)
  
Windows ve Mac PC'lerin yanı sıra TV ve mobil cihazlarlada sorunsuz bir şekilde çalışabilen Plex Media Center, tam anlamı ile mükemmel bir medya oynatıcısıdır.
Plex Media Center

Günümüz kullanıcıları artık bir programın tek bir cihaz ya da işletim sisteminde değil, tüm cihaz ve platformlarda çalışır olmasına dikkat eder oldu. Tabi bu tür programlarıda bulmak pek de kolay olmuyor. Eğer full özellikler ile donatılmış ve bütün cihaz ile platformlarda çalışabilen bir medya oynatıcısına ihtiyacınız var ise işte sizlere süper bir program. Plex Media Center adından da anlaşılacağı gibi tam anlamı ile medyanın merkezi sayılabilecek niteliklere sahip bir yazılım. Program Windows ve Mac PC'lerin yanı sıra TV ve mobil cihazlarlada çalışabilmekte ve kullanıcısına daha pek çok özellik sunabilmektedir. Hemen söyleyelim programı Apple'ın mobil ürünleri iPad, iPhone ve iPod Touch yanında Android işletim sistemleri ile çalışan cihazlar ile de kullanabiliyorsunuz.

Program sayesinde medya dosyalarının yanı sıra bütün çevrim içi ve çevrim dışı dosyalarınızı yönetebilecek, bu dosyalarınıza fotoğraflar ile göz atabilecek ya da albümleri görsel bir şekilde listeleyerek aradığınıza daha kolay ve hızlı bir şekilde erişebileceksiniz. Programın diğer bir özelliği ise film ya da müzik albümünüz için eksik olan (bilgi, resim) gibi envanterleri internetten sizin yerinize toplayıp arşivinizi kusursuz bir hale getirebilmesidir. Ayrıca Mac, PC veya NAS cihazları ile uyumlu sunucu kurulumu Plex Media Server'ı kurarak, medya dosyalarını tüm Plex uyumlu cihazlar ve 2011 LG Smart TV cihazlarından erişilebilir halede getirerek medya sunucusu kurma işleminizide gerçekleştirebilirsiniz.

Reklamlar
Diğer Benzer Programlar
Winamp 83 Kez Yüklendi
Windows Media Player 249 Kez Yüklendi
BSPlayer 116 Kez Yüklendi
Se MediaPlayer 60 Kez Yüklendi
VLC Media Player 204 Kez Yüklendi
Yorum Yap
Yazdır
Arkadaşına Gönder
Beğen
Sepete Ekle
Plex Media Center ile ilgili Yorumlar