Bumerang - Yazarkafe


İletişim Hattı: 0850 304 6372

PANEL

Kategori :
Lisans :
Tamamen Ücretsiz
Dosya Boyutu :
1.5 MB
Sistem :
Windows
Üretici Firma :
İndirilme Sayısı :
3050
Program Dili :
Türkçe-İngilizce
Versiyon :
Editör Puanı :
5 üzerinden 3
Kullanıcı Puanı :
5 üzerinden 4
Oy Verin :
İndirme Linki :

King Kart Oyunu

  
King Kart Oyunu kart oyunlarından hoşlananların yakından tanıdığı Ceza ve Koz bölümlerinden oluşan eğlenceli bir kart oyunudur.
King Kart Oyunu

King Kart oyunu aslında kolay gibi gözüksede zor ve kart takibi gerektiren bir oyundur.Oyun Ceza ve Koz olmak üzere iki bölüm üzerine oynanmaktadır.Tabiki bu bölümlerde kendi aralarında farklı bölümlere ayrılmaktadır.Şimdi bunları kısaca tanıyalım.

Cezalar:

El Almaz Oyunu
Adından'da anlaşılacağı gibi bu oyunda kesinlikle el almamaya çalışacaksınız.Bu oyunda yere atılan her büyük kağıt o eli alır bu nedenle yere atılan kağıtlardan daha küçüğünü atmaya çalışmalısınız.Ceza oyunlarında kesinlikle koz yoktur. El almaz oyunlarında alınan her elin puanı -50 olarak belirlenmektedir.

Kupa Almaz Oyunu
Bu oyunda da hiç bir şekilde kupa serisinden kağıt almamaya çalışacaksınız.Bu oyunda o anda yerde olan kağıttan elinizde yoksa mecburi olarak kupa atmak zorundasınız.Tabiki bu da sizin o elde o kupayı yiyeceğiniz anlamına gelmektedir.Bu oyunda ele alınan her kupanın cezası 30 puandır.


Kız Almaz Oyunu
Oyunun bu bölümünde ise hiç bir şekilde kız almamaya çalışacaksınız.Diğer oyunlarda da olduğu gibi oyuncunun elinde yerde olan kağıttan yok ise ve elinde kız bulunuyorsa yere o kızı atmak zorundadır.Tabi böylece o kızı yemiş olur.Bu oyunda yerde as ya da papaz varsa, elinde o serinin kızı olan oyuncu kızı atmak zorundadır.Kız almaz oyununda her kız -100 puandır.

Erkek Almaz Oyunu
Erkek almaz oyunda da erkekleri, yani papaz ve valeleri almamaya çalışacaksınız.Oyunun bütün bölümlerinde asıl olan kanun bu oyunda da geçerlidir.Yani yerdeki kağıttan oyuncunun elinde yok ise ve elinde ve vale ya da papaz varsa ikisinden birini yere atmak zorundadır.Tabi böylece o erkek kağıdı yemiş olur.Yerde erkekten büyük bir kağıt varsa, elinde o serinin erkeği olan oyuncu o erkeği atmak zorundadır. Erkek almaz oyununda her erkeğin cezası 60 puandır.

Son İki Oyunu
Bu oyunda da amacınız kesinlikle son iki eli almamak olacaktır.Son iki ele kadar oyunları kimin aldığı bu oyunda hiç de önemli değildir.Ancak son eli siz alırsanız her biri -180 puan olmak üzere ceza yersiniz.

Rıfkı Oyunu
Rıfkı denen kağıt kupa papazıdır.Tabi böylece bu oyunun amacıda kupa papazını almamak olacaktır.Diğer oyunlardaki gibi oyuncunun elinde yerdeki kağıttan yoksa ve oyuncunun elinde Rıfkı varsa Rıfkı'yı yere atmak zorundadır.Rıfkı'nın puanı -320'dir.

Koz Oyunları:

Bu oyunda da diğer kozlu oyunlarda olduğu gibi büyük atan kazanmaktadır.Özellikle batak oyununu oynayanlar ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaklardır.Oyunda yerdeki kağıdın eğer elinizde var ise aynı serisinden, yok ise koz serisinden yerin durumuna göre koz atarak o eli alabilirsiniz.Oyunda en çok kağıdı alan kazanacaktır.Koz oyunlarında alınan her elin puanı 50'dir.

En son oyunda bittikten sonra bütün puanlar hesaplanarak artı'da (+) olanlar kurtulmuş eksi'de (-) olanlar ise batmış olacaktır.
El İptal

Bir oyuncunun elinde hiç bir şekilde 10'dan büyük bir kağıt yoksa oyuncu o eli iptal edebilir.

Kısacası kağıt oyunlarından hoşlananlar için King oldukça eğlenceli bir oyundur.

Reklamlar
Diğer Benzer Programlar
Batak İhaleli 4 3898 Kez Yüklendi
Small Rockets Poker 751 Kez Yüklendi
Pişti 648 Kez Yüklendi
Yu Gi Oh 751 Kez Yüklendi
Favorite Games 3096 Kez Yüklendi
Tüm Etiketleri Göster: batak ihaleli, batak indir, batak indir eşli, batak indir gezginler, batak indir ihaleli, batak indir vista, batak indir vista uyumlu, batak indir windows 7, batak indirme, batak oyunu, batak oyunu indir, batak oyunu oyna, kart oyunu, kart oyunu bedava oyun, kart oyunu indir, kart oyunu nasıl oynanır, kart oyunu oyna, kart oyunu uno nasıl oynanır, kart oyununu oyna, kart oyunları, kart oyunları download, kart oyunları indir, kart oyunları king, kart oyunları nasıl oynanır, kart oyunları nelerdir, kart oyunları oyna, kart oyunları pişti, kart oyunları uno, kart oyunları öğren, kart oyunu indir gezginler, kart oyunu uno oyna, king indir, king indir bedava, king indir gezginler, king indir türkçe, king kart oyunu, king kart oyunu download, king kart oyunu indir, king oyna, king oyna bedava, king oyna bilgisayarla, king oyna ekolay, king oyna indir, king oyna mynet, king oyna online, king oynamak, king oynamak istiyorum, king oynamanın püf noktaları, king kuralları, king nasıl oynanır, king nasıl oynanır resimli, king nasıl oynanır resimli anlatım, king nasıl oynanır video, kağıt oyunları, kağıt oyunları download, kağıt oyunları indir, kağıt oyunları king, kağıt oyunları nasıl oynanır, kağıt oyunları oyna, batak, batak download, batak indir ihaleli gezginler, batak indir windows 7 uyumlu, batak nasıl oynanır, batak oyna, batak oyna bedava, batak oyna eşli, batak oyna ihaleli, batak oyna indir, batak oyna mynet, batak oyna online, batak oyna üyeliksiz, batak oynama, batak oynamak istiyorum, batak oyunları, ihaleli batak indir, ihaleli batak indir bedava, ihaleli batak indir download, ihaleli batak indir full, ihaleli batak indir gezginler, ihaleli batak indir vista uyumlu, ihaleli batak indir windows 7, ihaleli batak indir ücretsiz, ihaleli batak indirme, ihaleli batak indirmeden oyna, ihaleli batak oyna, ihaleli batak oyna bedava, ihaleli batak oyna eşli, ihaleli batak oyna hemen, ihaleli batak oyna indir, ihaleli batak oyna mynet, ihaleli batak oyna üyeliksiz, ihaleli batak oynamak istiyorum
Yorum Yap
Yazdır
Arkadaşına Gönder
Beğen
Sepete Ekle
King Kart Oyunu ile ilgili Yorumlar