Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/newpro/public_html/program.php on line 9
TC Kimlik No Yaz Adres Bul
Kategori :
Lisans :
Tamamen Ücretsiz
Dosya Boyutu :
585.23 KB
Sistem :
Windows
Üretici Firma :
Buğra Ayan
İndirilme Sayısı :
36640
Program Dili :
Türkçe
Versiyon :
3.0
Editör Puanı :
5 üzerinden 3
Kullanıcı Puanı :
5 üzerinden 3
Oy Verin :
İndirme Linki :

TC Kimlik No Yaz Adres Bul

(Adres Öğrenme Programı)
  
son dakika1 Yasak Sitelere Giriş Güvenli mi? Ücretsiz Yasaklı Sitelere Giriş Programı İçin Tıklayın! son dakika1 Yasak Sitelere Giriş Güvenli mi?
TC Kimlik No Yaz Adres Bul programı ile 18 yaşını doldurup oy kullanma hakkı elde eden tüm Türk vatandaşları kendileri ya da merak ettikleri kişilerin TC kimlik no'larını yazarak ikamet ettikleri adresi kolayca bulabilirler.
TC Kimlik No Yaz Adres Bul

TC Kimlik No Yaz Adres Bul programı ile kendinizin ya da her hangi bir kişinin ikamet ettiği adresi kolayca bulabileceksiniz.Programa sadece TC kimlik numaranızı yazarak son ikamet ettiğiniz ev adresinizi bulabileceksiniz.Örneğin seçim zamanlarında oy kullanmanız için gerekli olan sandık ve sıra no'larınızı bildiren bildirim kağıdını sadece TC kimlik numarasını girerek hem sizin hemde istediğiniz bir arkadaşınızın son olarak oturduğu ev adresini bulabilir ve böylece oy bildirim kağıdının nereye gönderileceğini öğrenebilirsiniz.

Programın tamamen Türkçe'dir ve bu nedenle kullanımı oldukça kolaydır.Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra yapmanız gereken iki şey vardır.Bunlardan ilki gerekli bölüme TC kimlik no'nuzu girmek.İkincisi ise TC kimlik numarası girdiğiniz bölümün hemen üzerinde yer alan bölüme onunda üzerinde bulunan güvenlik harf ya da numaralarını girmek.İşte hepsi bu.Gerisini program otomatik olarak halledecek ve saniyeler içerisinde size merak ettiğiniz adres bilgilerini verecektir.

Not: Program Yüksek Seçim Kurulu seçmen listesi üzerinden arama yapmaktadır.Bu nedenle program sadece 18 yaşını doldurup oy kullanma hakkı elde eden Türk vatandaşlarını bulabilmektedir.18 yaşından küçük olanları bulamaz.

Reklamlar
Yorum Yap
Yazdır
Arkadaşına Gönder
Beğen
Sepete Ekle
TC Kimlik No Yaz Adres Bul ile ilgili Yorumlar