Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/newpro/public_html/program.php on line 9
Mouse Macro
Kategori :
Lisans :
Tamamen Ücretsiz
Dosya Boyutu :
132 KB
Sistem :
Windows XP/Vista/7
Üretici Firma :
İndirilme Sayısı :
235
Program Dili :
Türkçe
Versiyon :
0.1
Editör Puanı :
5 üzerinden 3
Kullanıcı Puanı :
5 üzerinden 4
Oy Verin :
İndirme Linki :

Mouse Macro

(Mouse Hareketleri Kaydetme Programı)
  
son dakika1 Yasak Sitelere Giriş Güvenli mi? Ücretsiz Yasaklı Sitelere Giriş Programı İçin Tıklayın! son dakika1 Yasak Sitelere Giriş Güvenli mi?
Mouse Macro sayesinde mouse ile yaptığınız bütün hareketleri kaydederek istediğiniz zaman bu hareketleri kontrol edebilir ya da her zamanki yapılan işlemleri daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
Mouse Macro

Mouse Macro fareniz ile yapılan btün hareketleri kayıt altına alan oldukça kullanışlı bir yazılımdır. Program sayesinde siz bilgisayar başında olmadığınız zamanlarda neler yapıldığına bakabilir ya da her zaman yaptığınız işlemleri son derece hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Programı açıp "Makro Ayarları" bölümüne gelerek fare ile yapılan işlemlerin kaç kere tekrar edileceğini, kaç milisaniyede bir hareketlerin kaydedileceğini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca yine bu bölümden tıklama başına kaç saniye bekleneceğinide ayarlayabilirsiniz. Tüm ayarlamalarınızı yaptıktan sonra "Makro Oluştur" butonuna basıp karşınıza çıkan uyarıda Tamam butonuna tıklayın. İŞte hepsi bu kadar. Bu saatten sonra fare ile yapacağınız bütün işlemleri kayıt altına alabilirsiniz.

Reklamlar
Yorum Yap
Yazdır
Arkadaşına Gönder
Beğen
Sepete Ekle
Mouse Macro ile ilgili Yorumlar