Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/newpro/public_html/program.php on line 9
Musiclass Mp3 İndirici
Kategori :
Lisans :
Tamamen Ücretsiz
Dosya Boyutu :
337.5 KB
Sistem :
Windows
Üretici Firma :
İndirilme Sayısı :
24247
Program Dili :
Türkçe
Versiyon :
1.2
Editör Puanı :
5 üzerinden 3
Kullanıcı Puanı :
5 üzerinden 4
Oy Verin :
İndirme Linki :

Musiclass Mp3 İndirici

(Mp3 İndirme Programı)
  
son dakika1 Yasak Sitelere Giriş Güvenli mi? Ücretsiz Yasaklı Sitelere Giriş Programı İçin Tıklayın! son dakika1 Yasak Sitelere Giriş Güvenli mi?
Küçük bir boyuta sahip olan Musiclass Mp3 İndirici sayesinde ücret ya da reklam gibi sorunlar ile uğraşmadan MusiClass sitesinden dilediğiniz müziği bilgisayarınıza güvenli ve hızlı bir şekilde indirebileceksiniz.
Musiclass Mp3 İndirici

Bir çok müzik indirme programının en büyük sorunu ya ücretli olması ya da ücretsiz olmasına karşın içerisinde bir çok can sıkıcı reklam bulunmasıdır. Ancak Musiclass Mp3 İndirici programı ile bu gibi sorunlar ile karşılaşmadan MusiClass sitesinden sadece şarkının ismini doğru bir şekilde yazarak indirebileceksiniz.Programın Kullanımı:
1-) Programı Açınız
2-) www.MusiClass.net Sitesine girdikten sonra bilgisayarınıza indirmek istediğiniz müziği ismini yazarak aratınız
3-) Aradığınız müzik ya da müzikler anında karşınıza gelecektir. Bu aşamadan sonra indirmek istediğiniz müziğin linkini kopyalayınız.
4-) Daha sonra program kopyalamış olduğunuz bu müzik linkini anında algılayacak ve download butonuna basmanız ile beraber bilgisayarınıza inecektir.

Not: Program hiç bir kurulum işlemi gerektirmemektedir. Sadece indirdiğiniz dosyayı açmanız yeterli olacaktır.

Reklamlar
Diğer Benzer Programlar
RipTunes 0 Kez Yüklendi
Diğer Versiyonları
Tüm Etiketleri Göster: mp3 indirme programı, müzik indirme programı, müzik indirme, müzik indirme programları, müzik indirme programı gezginler, müzik indirme programı indir, müzik indirme programı ücretsiz, bedava müzik indirme programları, bedava müzik indirme programı, bedava müzik indirme programı indir, müzik indirme siteleri, müzik indirme sitesi, şarkı indirme, şarkı indirme programları, şarkı indirme programı, şarkı indirme programı gezginler, şarkı indirme programı indir, şarkı indirme siteleri, şarkı indirmek, şarkı indirmek istiyorum, müzik indirme programları indir, ücretsiz müzik indirme programları, ücretsiz müzik indirme programları indir, musiclass mp3 indirici, musiclass mp3 indirici indir, musiclass mp3 indirici free, musiclass mp3 indirici full, musiclass mp3 indirici download, musiclass mp3 indirici nedir, musiclass mp3 indirici ne işe yarar, musiclass mp3 indirici kullanımı, bedava müzik indirme, bedava müzik indirme programı gezginler, bedava müzik indirme siteleri, bedava müzik indirme sitesi, bedava müzik indirme yeri, bedava müzik indirmek, bedava müzik indirmek istiyorum, mp3 indirme, mp3 indirme forum, mp3 indirme programları, mp3 indirme programı bedava, mp3 indirme programı gezginler, mp3 indirme programı indir, mp3 indirme programı türkçe, mp3 indirme siteleri, mp3 indirme sitesi, ücretsiz müzik indirme, ücretsiz müzik indirme indir, ücretsiz müzik indirme programı, ücretsiz müzik indirme programı gezginler, ücretsiz müzik indirme programı indir gezginler, ücretsiz müzik indirme siteleri, ücretsiz müzik indirmek istiyorum, ücretsiz şarkı indirme, ücretsiz şarkı indirme programı gezginler, ücretsiz şarkı indirme programı indir, ücretsiz şarkı indirme siteleri, ücretsiz şarkı indirme sitesi, ücretsiz şarkı indirmek, ücretsiz şarkı indirmek istiyorum, şarkı indirme programları indir
Yorum Yap
Yazdır
Arkadaşına Gönder
Beğen
Sepete Ekle
Musiclass Mp3 İndirici ile ilgili Yorumlar