Anasayfa
disk yazma koruması kaldırma programı

disk yazma koruması kaldırma programı

Sponsorlu Bağlantılar
(Disk Yazma Koruması Kaldırma Programı)
Sade arayüzü ile basit bir kullanıma sahip olan Flash Bellek Koruma Kaldırma Programı ile disk yazma korumasını kaldırabileceksiniz.
İndirilme : 14330
Eklenme Tarihi : 05/07/2011
Dosya Boyutu : 37.76 KB
Kullanım Dili : Türkçe
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 4
(Cd Dvd Yazma Programı)
ÜCRETSİZ CD/DVD YAZMA PROGRAMI Nero, CD ve DVD kayıt etme programları arasında en çok kullanılan ve gelimiş özelliklere sahip ücretsiz bir CD/DVD yazma progamıdır. Nero Free ile disk kopyalama, veri diski oluşturma gibi işlemleri sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. Müzikleri, medya dosyalarınızı, dökümanlarınızı, dosyalarınızı kolay bir şekilde CD ve DVD disklerine kopyalayıp kaydedebilirsiniz. CD ve DVD yazma programı olarak Nero Free her daim bilgisayarınızda olması gereken bir programdır.
İndirilme : 18
Eklenme Tarihi : 25/06/2014
Dosya Boyutu : 54.5 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
(Dvd Yazdırma Programı)
Disk yazdırma konusunda tam bir uzman olan BurnAware Free sayesinde CD, DVD, Blu-Ray ve HD-DVD diskleri yazdırmak artık bir çocuk oyuncağı
İndirilme : 494
Eklenme Tarihi : 29/03/2012
Dosya Boyutu : 4.29 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
(Dvd Kopya Koruması Kaldırma Programı)
AnyDVD programı yardımı ile elinizde bulunan Dvd ve Hd Dvd filmlerinizdeki kopya korumasını kaldırıp filmlerinizi yedekleyebilmenizi için hazırlanan bir cd, dvd yedekleme programıdır.
İndirilme : 170
Eklenme Tarihi : 10/03/2012
Dosya Boyutu : 6.23 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Program Kısıtlamalı
Oy Oranı : 3
(Hard Disk Test Programı)
CrystalDiskMark sayesinde sabit diskinizi hızlı bir şekilde testten geçirip diskiniz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
İndirilme : 127
Eklenme Tarihi : 06/12/2010
Dosya Boyutu : 2.3 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
(Dosya Temizleme Programı)
Küçük bir boyuta sahip olan Baisvik Disk Cleaner sisteminizde yer alan gereksiz dosyaları zahmetsizce silebilmenizi sağlayacaktır.
İndirilme : 40
Eklenme Tarihi : 14/02/2011
Dosya Boyutu : 2.8 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Program Kısıtlamalı
Oy Oranı : 3
(Balon Mesajı Yazma Programı)
Açık kaynak kodlu olarak hazırlanan Balon Mesajı Gösterme ile Windows'un balon mesajlarına istediğinizi yazarak arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.
İndirilme : 95
Eklenme Tarihi : 24/06/2012
Dosya Boyutu : 7.1 MB
Kullanım Dili : Türkçe
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 4
(Disk Temizleme Programı)
Wise Disk Cleaner ile diskinizde yer alan gereksiz dosyaları silip sisteminizin rahat bir nefes almasını sağlayabilirsiniz.
İndirilme : 218
Eklenme Tarihi : 11/06/2012
Dosya Boyutu : 4.01 MB
Kullanım Dili : Türkçe
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
(Hard Disk Temizleme Programı)
Paragon Hard Disk Manager sayesinde hard diskinizi temizleyebilir, sistemi yedekleyebilir,kurtarma işlemleri yapabilir ve diskinize yönelik bütün optimizasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
İndirilme : 927
Eklenme Tarihi : 29/10/2011
Dosya Boyutu : 60.4 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Program Kısıtlamalı
Oy Oranı : 3
(Firefox İçin Facebook Zaman Tüneli Kaldırma Eklentisi)
Firefox web tarayıcısı kullanıyorsanız Firefox Timeline Remove ile Facebook'ta zaman tüneli kullanan hesapları eski sürümü ile görebilirsiniz.
İndirilme : 345
Eklenme Tarihi : 11/04/2012
Dosya Boyutu : 223.17 KB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 3
(Sistem Araçları)
Sistem Temizleyici ve Hızlandırıcı Advanced SystemCare Free en iyi ücretsiz programlar arasında yer almaktadır. Program bilgisayarınızın sistem hatalarını tespit eder ve onarır. Bilgisayarı optimize eden bu program, farklı kişiselleştirilmiş özellikleriyle etkili bir kullanıma sahiptir. Çoklu dil desteğine sahip bu program ile sorunsuz bir şekilde kurulum yapabilir ve programı çalıştırabilirsiniz. 20'yi aşkın sistem aracıyla bilgisayarda bulunan sistem hatalarını kontrol eden bu program, güvenlik analizi, casus yazılım kontrolü ve kaldırılması, disk birleştirme, kayıt temizleme, hata onarma gibi bir sistemin tüm gerekliliklerini yapar. Advanced SystemCare Free 7 Yenilikleri Kolay kullanım sağlayan yeni arayüz teknolojisiyle sistem kaynaklarını yormadan hızlı başlar ve bilgisayarın kararlı çalışmasını sağlar. Gerçek zamanlı optimizasyon sağlayan ActiveBoost teknolojisiyle CPU ve RAM kullanımını en verimli hale getirir. Veritabanını sürekli güncelleyen bulut teknolojisiyle bilgisayarınız hep güvende kalır ve verimli çalışır. Yenilenen modülleri sayesinde daha güçlü koruma ve optimizasyon imkanı sağlar. Çalışma ve oyun modları sayesinde bilgisayar kullanımını isteğinize göre optimize edebilirsiniz. Advanced SystemCare 7.2 güncelleştirmesi ile gelen yenilikler: PC oyunlarını ve online oyunları daha hızlı açma Turbo modunda performans arttırırken güç tasarrufu Güçlü toolbar kaldırma seçenekleri Daha basit program kaldırma seçenekleri Anasayfa koruması, Firefox ve Chrome ile daha hızlı internet gezintisi Daha kullanışlı arayüz Geliştirilmiş malware koruması, gizlilik koruması Daha gelişmiş arama motoru Giderilmiş hatalar ve küçük iyileştirmeler Advanced SystemCare 7.3 güncelleştirmesi ile gelen yenilikler: Güvenlik güçlendirme - Özellikle Windows XP gibi işletim sistemleri üzerinde ortaya çıkabilecek açıklar düşünülerek geliştirildi Kalıcı Windows XP desteği - Windows XP üzerinde yer alan güvenlik sorunları ve sistem performansı artırma seçenekleri için IObit'den tam destek PCtransfer - Advanced SystemCare üzerinde yer alan araçlar arasına PCtransfer'de eklendi. PCtransfer bilgisayarlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz taşınabilir bir veri taşıma/aktarma asistanı olarak dikkat çekiyor. Uygulama içerisinde yer alan IObit Uninstaller sürümü güncellendi. Artık çok daha hızlı bir tarama seçeneği sunan araç, aynı zamanda Google Chrome Web Mağazası üzerinden yüklenen eklentileri de algılayabiliyor. Güvenlik açıkları için güncelleme seçeneği Anasayfa koruması - Tarayıcılarınızın anasayfasını ele geçirmeye çalışan üçüncü parti yazılımlara karşı ekstra koruma En popüler tarayıcıların son sürümleri için internet koruması, anasayfa koruması ve bağlantı hızlandırma seçenekleri Geliştirilmiş veritabanı Kullanıcı arayüzü geliştirmesi Bilinen hatalar düzeltildi
İndirilme : 8
Eklenme Tarihi : 05/06/2014
Dosya Boyutu : 36.88 MB
Kullanım Dili : Çoklu Dil
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
Tüm Dünya'da yaygın bir şekilde kullanılan Nero programı ile tüm CD/DVD yazma işlemlerinizi gerçekleştirebilir hatta dilediğiniz dosyalarda istediğiniz değişiklikleri yapabilirsniz.
İndirilme : 395
Eklenme Tarihi : 05/08/2010
Dosya Boyutu : 203.91 MB
Kullanım Dili : Türkçe
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
(Program Kaldırma Programı)
PROGRAM KALDIRMA PROGRAMI IObit Uninstaller ile bilgisayarınızda yer kaplayan ve artık kullanmak istemediğiniz programları kaldırmanıza ve temizlemenize yarayan kullanışlı bir programdır. Program ile program kaldırma işlemini ücretsiz olarak yapabileceksiniz. Program bilgisayara kurulum yapmaya gerek duymaz, bu da demek oluyor ki USB ye programın set up'ını atarak, istediğiniz tüm bilgisayarlarda kurulum beklemeden temizleme işlemini yapabilirsiniz. IObit Uninstaller ile programları ve programların bıraktığı kalıntıları, tüm gereksiz dosyaları temizle işlemi de yaparak, bilgisayarınızı rahatlatabilirsiniz. Yavaş çalışma problemi olan bilgisayarlarda, etkili hız artışını görebilceksiniz. Kaldırmak istediğiniz programı seçip kaldırma işlemini yaptıktan sonra, programın Tarama seçeneği ile programa ait tüm kalıntıları görüp, temizleme işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca program size kaldırdığınız programları lazım olabilir ve tekrar kullanabilirsiniz die geri yükleme noktası da sunuyor. Bir sorun ya da geri yükleme istediği olduğunda tüm kaldırdığınız ya da sildiğiniz dosyaları geri yükleyebilirsiniz. Toplu program kaldırma özellği olan bu program ile kaldırmak istediğiniz programları tek tek kaldırmakla uğraşmayıp, istediğiniz kadar programı aynı anda kaldırma işlemini yaparak zamandan tasaruf yapabilirsiniz. Program ile kötü amaçlı yazılımları da ortadan kaldırabilerek, bilgisayarınızın güvenliğini de sağlayabileceksiniz. Tarayıcı eklentisi kaldırma özelliği ile silinemeyen ya da silinmekta zorlanan eklentileri de kaldırabilirsiniz. IObit Uninstaller'ın özellikleri: Zorla program ve kalıntı kaldırma Ücretsiz kullanım Kolay kullanım özelliği İleri seviye program kaldırma Toplu program kaldırma özelliği Güvenli program kaldırma Dosya öğütücü özelliği Güçlü tarama özelliği
İndirilme : 9
Eklenme Tarihi : 18/03/2014
Dosya Boyutu : 10.68 MB
Kullanım Dili : Türkçe
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
(Program Silme Programı)
Küçük bir boyuta sahip olan Files Terminator sayesinde bilgisayarınızda silmek isteyipte silemediğiniz tüm programları kolayca kaldırabileceksiniz.
İndirilme : 64
Eklenme Tarihi : 01/04/2012
Dosya Boyutu : 1.27 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 3
(Sanal Disk Oluşturma Programı)
SANAL DİSK OLUŞTURMA PROGRAMI PowerISO oldukça başarılı bir sanal disk oluşturma programıdır. PowerISO temel olarak iSO, BIN, NRG, CDI, DAA ve benzeri kalıp dosyaları ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış bir yazılımdır. PowerISO kullanarak iSO dosyalarınızı bir sanal disk oluşturmaya gerek duymadan dosya içerisini görebilir ve klasöre çıkartabilirsiniz. PowerISO ile kalıp dosyalarınızı kullanarak CD, DVD yazma işlemlerini gerçekleştirerek yeni müzik, video ve veri diskleri oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayarınızda bulununa MP3, FLAC, APE, WMA gib i formatlardaki ses dosyalarınızı CD haline getirebilirsiniz. Dilerseniz müzik CD'lerindeki şarkıları belirtilen formatlarda bilgisayarınıza kaydedebilir ve bi,lgisayardan dinleme keyfide yaşayabilirsiniz. ISO ve BIN formatlarda dosya oluşturma işlemlerini de kaynak olarak CD,DVD veya Blu-Ray kullanarak PoweISO ile yapabilirsiniz PowerISO ayrıca iSO kalıplarının içeriklerini düzenlemenize ve değiştirmenize de olanak sağlamakta. PowerISO ile yaratacağınız sanal disklere kalıp dosyalarınızı yerleştirebilir ve bu kalıp dosyalarını CD, DVD veya Blu-Ray disklere yazdırmadan bilgisayarınızda normal bir şekilde kullanabilirsiniz. PowerISO kalıp dosyalarını farklı formatlara dönüştürme imkanı yanında program BIN kalıplarını ISO'ya dönüştürebildiği gibi diğer kalıp dosyalarını da ISO'ya dönüştürebilmekte. PowerISO ile önyüklenebilir (bootable) USB sürücüleri de oluşturabilirsiniz. Bu özelliği kullanarak Windows'u USB ile yüklemek için kullanabileceğiniz USB diskler yaratabiliyorsunuz. Benzer şekilde önyüklenebilir CD ve DVD diskler de oluşturabilirsiniz.
İndirilme : 4
Eklenme Tarihi : 25/06/2014
Dosya Boyutu : 2.77 MB
Kullanım Dili : Çoklu Dil
Lisans Türü : Süre Kısıtlamalı
Oy Oranı : 0
(Usb Antivirüs Programı)
USB Disk Security, bilgisayarınıza taktığınız USB cihazlarının içerisinde olabilecek casus yazılımları fark edip, bu yazılımlardan bilgisayarınızı koruyan bir antivirüs programıdır. Program ile bilgisayarınıza her türli USB cihazını rahatlıkla ve güven içinde bağlayabilirsiniz. Farklı bilgisayarlardan USB cihazınyla işlem yaptığımızda USB'nin casus yazılımlara maruz kalması çok olası bir durum. Bilgisayarımıza taktığımız virüslü USB cihazı, sisteminde bulundurduğu virüsü bilgisayarımıza kolayca bulaştırabilir ve bilgisayarımızı kullanılmaz duruma düşürebilir. Bu nedenle USB Disk Security'i uygulamasını kullanmak tüm bu olumsuzluklardan bilgisayarımızı korur. Bilgisayarınız çevrim dışıyken de etkili olan program her tür virüs programıyla uyumlu çalışır. Bu çok etkili ve kolay kullanılabilir programı bilgisayarınıza yüklemenizi ve tam koruma sağlamanızı öneririz.
İndirilme : 7
Eklenme Tarihi : 10/03/2014
Dosya Boyutu : 4.32 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Süre Kısıtlamalı
Oy Oranı : 0
(Barkod Yazısı Yazma Programı)
Kullanım amacı oldukça geniş ancak işlevsellik açısından sadece tek bir ama için yaratılan Bar Code 128 Utility Font Sets sayesinde yazılarınızı barkod yazısına dönüştürebileceksiniz.
İndirilme : 114
Eklenme Tarihi : 19/04/2012
Dosya Boyutu : 2.01 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Program Kısıtlamalı
Oy Oranı : 3
(Disk Birleştirme Programı)
Gereksiz birçok özellikten soyutlaşmış UltraDefrag ile disk birleştirme işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebileceksiniz.
İndirilme : 35
Eklenme Tarihi : 21/06/2012
Dosya Boyutu : 436.12 KB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 3
(Disk Temizleme Programı)
Otomatik mod seçeneğide bulunan KCleaner sayesinde diskinizde gereksiz yere alan kaplayan tüm verileri kolayca silebileceksiniz.
İndirilme : 178
Eklenme Tarihi : 07/01/2012
Dosya Boyutu : 1.5 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
(Disk Kopyalama Programı)
Xxclone sayesinde Win NT/2K/ XP partisyonlarını farklı bir diske kopyalayabilecek ve dilediğiniz zaman yeniden yükleme gereği duymadan disk üzerinde boot edebilme şansı yakalayacaksınız.
İndirilme : 55
Eklenme Tarihi : 20/03/2012
Dosya Boyutu : 3.47 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 3
(Hard Disk Denetleme Programı)
CrystalDiskInfo programı ile hard diskinizi sürekli olarak kontrol altında tutabilecek ve böylece nedensiz veri kayıplarından kurtulabileceksiniz.
İndirilme : 181
Eklenme Tarihi : 23/01/2012
Dosya Boyutu : 1.5 MB
Kullanım Dili : Türkçe-İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
(Hard Disk Kopyalama Programı)
Hd Clone Free Edition programı ile bilgisayarınızın hard diskini farklı bir hard diske içindeki bütün bilgileriniz ile kolayca kopyalayabileceksiniz.
İndirilme : 470
Eklenme Tarihi : 21/08/2011
Dosya Boyutu : 22.2 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 3
(Cd Dvd Yazdırma Programı)
Cd ve Dvd yazdırma programı denince belkide akla ilk gelen programlardan birisi olan BurnAware Home ile BD-R/BD-RE dahil bütün medya çeşitlerini cd dvd'ye yazdırabileceksiniz.
İndirilme : 106
Eklenme Tarihi : 02/01/2012
Dosya Boyutu : 5.27 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Program Kısıtlamalı
Oy Oranı : 0
(Cd Dvd Yazma Programı)
Nero Burning Rom Pro, dünyanın en popüler CD/DVD yazma programlarından biri olan Nero'nun Türkçe olarak hazırlanan yeni sürümüdür.
İndirilme : 123
Eklenme Tarihi : 11/05/2012
Dosya Boyutu : 380 MB
Kullanım Dili : Türkçe
Lisans Türü : Süre Kısıtlamalı
Oy Oranı : 4
(Disk Yedekleme Programı)
FreeUndelete sayesinde NTFS ve FAT dosya sistemine sahip olan diskleriniz yedekleyip her hangi bir aksi durum karşısında geri yükleyebileceksiniz.
İndirilme : 64
Eklenme Tarihi : 10/02/2011
Dosya Boyutu : 929.5 KB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
(Cd Dvd Yazma Programı)
İçerisinde bir çok özellik barındıran Burn4Free, Cd ve Dvd yazma işlemlerinizde en büyük yardımcınız olacak bir yazılımdır.
İndirilme : 275
Eklenme Tarihi : 08/03/2011
Dosya Boyutu : 2.25 MB
Kullanım Dili : Türkçe
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 5
(Sabit Disk Doluluk Oranı Öğrenme)
Basit ancak bir o kadar da önemli bir görev üstlenen Mihov DiskFree sayesinde bilgisayarınızdaki sabit disklerin ne derece dolu olduğunu dilediğiniz an masaüstünden görebileceksiniz.
İndirilme : 21
Eklenme Tarihi : 09/07/2011
Dosya Boyutu : 246.38 KB
Kullanım Dili : Türkçe-İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
(Disk Birleştirme Programı)
Glarysoft Disk SpeedUp sayesinde sabit diskinizde dağınık bir şekilde bulunan tüm dosyaları bir araya getirerek bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz.
İndirilme : 30
Eklenme Tarihi : 02/06/2011
Dosya Boyutu : 2.15 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 0
(Hard Disk Biçimlendirme Programı)
Bir çok özelliği bünyesinde barındıran Parted Magic size kolay bir hard disk biçimlendirme imkanı sunuyor.
İndirilme : 1961
Eklenme Tarihi : 03/10/2011
Dosya Boyutu : 158 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 5
(Disk Analiz Programı)
Basit yapısı ile en amatör kullanıcıların bile zorlanmadan kullanabileceği Disk Savvy sayesinde birden fazla klasörün, ağ paylaşımlarının ya da NAS depolama aygıtlarının disk kullanımını analiz edebileceksiniz.
İndirilme : 26
Eklenme Tarihi : 19/01/2012
Dosya Boyutu : 4.07 MB
Kullanım Dili : İngilizce
Lisans Türü : Tamamen Ücretsiz
Oy Oranı : 3
1
2
3
4
5
6
ileri »