Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/newpro/public_html/program.php on line 9
Ebced Hesabı Programı
Kategori :
Lisans :
Tamamen Ücretsiz
Dosya Boyutu :
180 KB
Sistem :
Windows
Üretici Firma :
İndirilme Sayısı :
3423
Program Dili :
Türkçe
Versiyon :
1.0
Editör Puanı :
5 üzerinden 3
Kullanıcı Puanı :
5 üzerinden 3
Oy Verin :
İndirme Linki :

Ebced Hesabı Programı

(Ebced Hesaplama Programı)
  
son dakika1 Yasak Sitelere Giriş Güvenli mi? Ücretsiz Yasaklı Sitelere Giriş Programı İçin Tıklayın! son dakika1 Yasak Sitelere Giriş Güvenli mi?
Ebced Hesabı programı Ebced ilmi ile Kuran-ı Kerim'deki sayı ve imaa edilen kelimelerden yola çıkarak ileride yani gelecekte olacak olayları öğrenebilmenizi sağlayacak bir yazılımdır.
Ebced Hesabı Programı

Ebced Hesabı programı sayesinde ileride yani gelecekte olacak olayları Kuran-ı Kerim ışığında görebilmenizi sağlayacak bir yazılımdır.Ancak programı kullanabilmeniz için ilk önce Ebced ilmi hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.Bu da o kadar kolay değildir.

Yapılan bazı araştırmalarda Ebced ilminin bazı araştırmacıların hesabına göre gelecek hesaplamalarının tutmadığını göstermektedir.Buda şu demektir.Ebced ilmini iyi bilmek için ilk olarak bir çok islami ilmi ve hadis ilimlerini iyi bilmeniz gerekmektedir.Kısacası bu ilimlere vakıf olduğunu zaman Ebced hesabını iyi bir şekilde kullanabilirsiniz.

Reklamlar
Yorum Yap
Yazdır
Arkadaşına Gönder
Beğen
Sepete Ekle
Ebced Hesabı Programı ile ilgili Yorumlar