Bumerang - Yazarkafe


İletişim Hattı: 0850 304 6372

PANEL

Kategori :
Lisans :
Tamamen Ücretsiz
Dosya Boyutu :
1.37 MB
Sistem :
Windows
Üretici Firma :
İndirilme Sayısı :
1291
Program Dili :
Türkçe
Versiyon :
Editör Puanı :
5 üzerinden 3
Kullanıcı Puanı :
5 üzerinden 3
Oy Verin :
İndirme Linki :

At Yarışı Tahmin ve Analiz Programı

(At Yarışı Tahmin Programı)
  
Matematik uzmanlarının oran orantı formülleri ile hazırlanan At Yarışı Tahmin ve Analiz Programı ile yarışı kazanacak atı tahmin etmeniz hayal değil
At Yarışı Tahmin ve Analiz Programı

At yarışı tutkunları için hazırlanan At Yarışı Tahmin ve Analiz Programı ile birinci gelecek atı, o koşuda koşan tüm atların geçmişlerini saniyeler içerisinde inceleyerek bulabileceksiniz. Normalde bültenlerden yapılan bu işlemi program ile çok kısa bir süre içerisinde yapabileceksiniz. Üstelik program herhangi bir atın daha önce yapmış olduğu bütün koşuları listeleyebilmektedir. Bir çok bültende bu geçmiş bilgilere ulaşmanız söz konusu bile değildir. Ancak At Yarışı Tahmin ve Analiz Programı ile bu çok kolay. İki at arasında geçmişe dayalı tüm kıyaslamaları yapabilecek ve o yarışın birincisini doğru tahmin etmede büyük bir adım atmış olacaksınız.

Not: İndirmek üzere olduğunuz sürüm programın deneme sürümüdür. Program üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Üye olmak için üretici sitesinden 30 TL ödeyerek üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Reklamlar
Yorum Yap
Yazdır
Arkadaşına Gönder
Beğen
Sepete Ekle
At Yarışı Tahmin ve Analiz Programı ile ilgili Yorumlar